..................Pomylone słowa składają sie na cud wiersza, pomyleni ludzie składają sie na cud tego świata
Matylda Agnieszka Kacprzyk

Klinika kukieł Agnieszka Kacprzyk
Polowanie Na Niebieskie Migdały


Blog > Komentarze do wpisu

Rozwieszam wspomnienia jak pranie

Piątek.
Wszyscy na mieście, a ja w domu. W pustym domu! (Antek śpi, czyli jakby go nie było)
Rozłożona na kanapie, palę fajki, fajki zagryzam czekoladą, piję piwo bez procentów i zapijam wodą z cytryną. Dooobrze mi!

Mam wolną chatę - i czuję się jakbym wróciła do czasów poznańskiej Marcinki. Brakuje tylko wina i tabunu kochanków w drzwiach, ale to chyba znak czasu. Mniej znaczy więcej:)

Jutro będzie intensywny dzień, a dziś cieszę się pysznie rozpoczętym wieczorem. Nawlekam na sznurek impresje ostatnich dni, strzepuję łzy z całego tygodnia niczym świeżo wyprane koszule, przypinam klamerkami uśmiechy i chichoty. Dużo tego i bardzo kolorowo.
Rozwieszam wspomnienia jak pachnące pranie.

Wam też życzę cudnego wieczoru, gdziekolwiek jesteście!

piątek, 28 października 2011, leelooo

Polecane wpisy

  • I tu

    https://www.facebook.com/chuliganica/

  • Co nieco

    co nieco mnie tu: www.chuliganica.wordpress.com

  • Ostatni wpis

    A nie mówiłam, że dzieją się rzeczy przedziwne? Jeszcze rano nie wyobrażałam sobie tego pożegnania, a teraz wydaje mi się to tak naturalne, jakby od tego pożegn

Komentarze
2011/10/29 12:54:35
ja byłam w pracy. bawiłam się z czteroletnim chłopcem, utuliłam go bajkami do snu, potem czytałam gazety. mimo piątku, nie było imprezy, ale było fajnie. dobrze jest czasem nie iść na imprezę ;-)
-
2011/10/29 13:06:32
Właśnie przeczytała sobie cały twój barwny tydzień. Korzystając że W. śpi a Sz. na zakupach zajadam łakocie popijając herbatą z miodem. Jeśli chodzi o dziecięce rozrabianie po nocach to jakaś szersza sprawa;) Moja teoria: to zasługa krążących po świecie dusz, skoro dzieci mają słuch absolutny to mają też absolutne wyczucie metafizyki i widzą więcej od nas - po Zaduszkach im przejdzie.A jeśli chodzi o czwartek to ciśnie mi się na usta tylko wielkie BRRRRRRRRR!!!